KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878725
nr 1387 8725
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 64x44 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:16:25
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén